Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
A co to za prawda?
Prawdą jest że idą święta trzeba ubierać choinkę , piec placki i tak dalej a nie jest to czas na roztrząsanie gnoju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem wesołych świąt życzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tylko szczere te życzenia od przeciwnika wójta to w imieniu wszystkich "sprzedawczyków", "hołoty", tabunu "kochanic wójta", "błaznów", "wykształciuchów" czy "liczących na darmową taczkę grysu" i w ogóle wszelkich innych monstrów dziękuję. A tak już całkiem poważnie to jeszcze raz dobrych świąt i jednak odrobinę tego śniegu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Skoro z marszu nazywasz Mularczyka dupkiem (to z pewnością święta cię tak po chrześcijańsku nastrajają do ludzi...) to chyba to odśnieżanie tego półmetrowego śniegu, który cię tak strasznie sparaliżował to tylko pretekst do napisania czegoś, tak aby tylko napisać coś na niego. Wesołych świat życzę i nieprzepełnionych zbytnio nienawiścią, bo od tego można się udławić i kto wtedy pójdzie głosować w referendum?
co mają święta wspólnego z dupkiem, nic na to nie poradzę że jest dupkiem a drogi były bardzo niebezpieczne ze ludzie rozbijali auta, kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierze ze Wojt zostanie i ze to referendum nic nie wniesie, szkoda ze tylko bedzie to kosztowac gmnię. Jak ktos cos chce zrobic dobrego przewaznie na wsi to zawsze jest wrogiem! Lepiej zadłużać gminę, budowac budynki które potem nie sa wykorzystywane, patzrec na urzedników co nic nie umieja robic, zatrudniac córki, matki, kuzynki radnych z PSL itp wtedy byłby dobrym wojtem! Ludzie opamietajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jeśli tylko szczere te życzenia od przeciwnika wójta to w imieniu wszystkich "sprzedawczyków", "hołoty", tabunu "kochanic wójta", "błaznów", "wykształciuchów" czy "liczących na darmową taczkę grysu" i w ogóle wszelkich innych monstrów dziękuję. A tak już całkiem poważnie to jeszcze raz dobrych świąt i jednak odrobinę tego śniegu...
Życzenia składałem anonimowo co by takich sytuacji uniknąć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A dlaczego ten budynek ma być przekazany? Uczciwiej byłoby przecież zorganizować przetarg na użytkowanie budynku. Nie zgadzam się na faworyzowanie.
Najpierw sobie wybuduj, a później będziesz robił przetargi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Najpierw sobie wybuduj, a później będziesz robił przetargi.
Idąc tym tokiem rozumowania Warszawa powinna oddać Filtry Lindleya Rosjanom. Przetarg rozpisze właściciel budynku, który na pewno wiele dołożył się do budowy, a przede wszystkim utrzymywał budynek w stanie pozwalającym na jego użytkowanie. Najuczciwsze rozwiązanie to przetarg i wybór najlepszej oferty. Tak działa wolna konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blinów 2 napisał:
co mają święta wspólnego z dupkiem, nic na to nie poradzę że jest dupkiem a drogi były bardzo niebezpieczne ze ludzie rozbijali auta, kretynie
Jak ty się nie wstydzisz w dzień Wigilii tak ludzi wyzywać? Pokazujecie się z jak najgorszej strony i takimi wypowiedziami dajecie kolejny przykład na to, jacy naprawdę są przeciwnicy wójta: nienawistni, zawistni i agresywni. Nawet na święta nie potrafiliście odpuścić sobie obrzucania błotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak ty się nie wstydzisz w dzień Wigilii tak ludzi wyzywać? Pokazujecie się z jak najgorszej strony i takimi wypowiedziami dajecie kolejny przykład na to, jacy naprawdę są przeciwnicy wójta: nienawistni, zawistni i agresywni. Nawet na święta nie potrafiliście odpuścić sobie obrzucania błotem...
Toż to ziomek Wójta pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak ty się nie wstydzisz w dzień Wigilii tak ludzi wyzywać? Pokazujecie się z jak najgorszej strony i takimi wypowiedziami dajecie kolejny przykład na to, jacy naprawdę są przeciwnicy wójta: nienawistni, zawistni i agresywni. Nawet na święta nie potrafiliście odpuścić sobie obrzucania błotem...
jak wyzywam ja płacę podatki więc mam prawo żądać bym samochodu nie rozbijał przez dupka, co nie ma pojęcia do żązenia, popatrzcie na stronę gminy wziął 390 tys. kredytu do 2020 roku gdzie koszty kredytu ok, 120 tys. więć razem ponad 500 tys. tak nas chce utopić w długach a wcześniej pobrane kredyty, o tym nie mówi tylko o dudkowych, jakby dudek w takim tempie brał kredyty to by było ze 20 miliony, gonić hama bo nas sprzeda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blinów2 napisał:
jak wyzywam ja płacę podatki więc mam prawo żądać bym samochodu nie rozbijał przez dupka, co nie ma pojęcia do żązenia, popatrzcie na stronę gminy wziął 390 tys. kredytu do 2020 roku gdzie koszty kredytu ok, 120 tys. więć razem ponad 500 tys. tak nas chce utopić w długach a wcześniej pobrane kredyty, o tym nie mówi tylko o dudkowych, jakby dudek w takim tempie brał kredyty to by było ze 20 miliony, gonić hama bo nas sprzeda
Ja też płacę podatki, ale to mnie nie uprawnia do wyzywania ludzi od dupków. Reprezentujesz taki sam poziom kultury osobistej jak i językowej, co widać po twojej nieskładnej wypowiedzi najeżonej wulgaryzmami i błędami. Spróbuj napisać coś bez wyzwisk - założę się, że nie potrafisz. Czy ty aby na pewno wiesz, kim jest cham? Skoro tak patrzysz na tę stronę gminy to dlaczego nie zauważasz już tego na przykład, że Mularczyk pozyskał ćwierć miliona środków unijnych na rozbudowę sieci wodociągowej? A co do Dudka to on podobno wziął kilka milionów kredytów w ciągu kilku ostatnich miesięcy wójtowania - to się nazywa tempo! a wiesz dlaczego: bo po pierwsze aż do tak katastrofalnej sytuacji doprowadził gminę swoim tokarskim rządzeniem, a po drugie chciał zostawić jak najgorszą sytuację Mularczykowi - i tak to o tobie myślał ten twój Dudek. No i jak to się ma kilkaset tysięcy do kilku milionów? Natomiast co do topienia to raczej ty topisz się we własnej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Toż to ziomek Wójta pisał
Jak najbardziej jestem zwolennikiem wójta i jego kierunku działań Pawle. Czyż to nie wynika z treści moich wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Idąc tym tokiem rozumowania Warszawa powinna oddać Filtry Lindleya Rosjanom. Przetarg rozpisze właściciel budynku, który na pewno wiele dołożył się do budowy, a przede wszystkim utrzymywał budynek w stanie pozwalającym na jego użytkowanie. Najuczciwsze rozwiązanie to przetarg i wybór najlepszej oferty. Tak działa wolna konkurencja.
Za 50 lat wójt przykrył papą budynek szkoły i cokolwiek ją otynkował, bo wymiana okien była robiona ze zbiórki pieniędzy jaką ludzie z brzozówki ze swojej kieszeni dali .Nawet dzieci robiły różne przedstawienia np.jasełka za to były wymienione okna.Tak gmina dokładała ,że się wymiotować chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za 50 lat wójt przykrył papą budynek szkoły i cokolwiek ją otynkował, bo wymiana okien była robiona ze zbiórki pieniędzy jaką ludzie z brzozówki ze swojej kieszeni dali .Nawet dzieci robiły różne przedstawienia np.jasełka za to były wymienione okna.Tak gmina dokładała ,że się wymiotować chce.
Gmina Szastarka jest właścicielem budynku i ma pełne prawo rozpisać przetarg na użytkowanie/sprzedaż tego budynku. I powinni zrobić to jak najszybciej. A jeśli stowarzyszenie (jako przedstawiciel mieszkańców?) uważa, że gmina nie ma prawa do tego budynku to drzwi do sądów są otwarte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg możesz sobie rozpisać na własną nerkę bo reszta z tego co wynika z twoich wypocin na nic się przyda. Powiedz szczerze jesteś z armii urzędasów którzy podpatrzyli trochę pewnych liczb u sekretarek i próbujesz popisywać się na forum, obrona wójta Mularczyka na niewiele się zda łatwo z tych liczb które przytaczacie wyliczyć że łapówka wynosiła około 150 tys złotych za moją szkołę którą budowałem, zgadzam się wszelkie remonty i inwestycje były współfinansowane przez uczciwych mieszkańców. Mam nadzieję że nie długo pogrzejecie stołki a grabież której chcecie się dopuścić za pomocy niby przetargu przyjdzie wam zapłacić, nie teraz to później. Mam pytanie: dlaczego wójt i jego banda złoczyńców i zainteresuję się szkołą w Majdanie Obleszcze ???...Odpowiem dla tych co ich prawda najbardziej boli: 1-szkoła w Majdanie jest nieogrzewana więc pewnie siedzi tam grzyb, 2- w Brzozówce jest lepszy punkt komunikacyjny wiec lepiej było by leczyć obecne rzesze bogatych rencistów i emerytów 3-szkoda oddać łapówki (około 150 tys. zł przyszłym inwestorom). Prawda boli …co nie, pozdrawiam… do siego roku…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
Przetarg możesz sobie rozpisać na własną nerkę bo reszta z tego co wynika z twoich wypocin na nic się przyda. Powiedz szczerze jesteś z armii urzędasów którzy podpatrzyli trochę pewnych liczb u sekretarek i próbujesz popisywać się na forum, obrona wójta Mularczyka na niewiele się zda łatwo z tych liczb które przytaczacie wyliczyć że łapówka wynosiła około 150 tys złotych za moją szkołę którą budowałem, zgadzam się wszelkie remonty i inwestycje były współfinansowane przez uczciwych mieszkańców. Mam nadzieję że nie długo pogrzejecie stołki a grabież której chcecie się dopuścić za pomocy niby przetargu przyjdzie wam zapłacić, nie teraz to później. Mam pytanie: dlaczego wójt i jego banda złoczyńców i zainteresuję się szkołą w Majdanie Obleszcze ???...Odpowiem dla tych co ich prawda najbardziej boli: 1-szkoła w Majdanie jest nieogrzewana więc pewnie siedzi tam grzyb, 2- w Brzozówce jest lepszy punkt komunikacyjny wiec lepiej było by leczyć obecne rzesze bogatych rencistów i emerytów 3-szkoda oddać łapówki (około 150 tys. zł przyszłym inwestorom). Prawda boli …co nie, pozdrawiam… do siego roku…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej boli brak prawdy, ale o tym jak bardzo jest to dotkliwe, przekonasz się już niebawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...